Котел опалювальний водогрійний "ГЕЛІОС"-80Е

ГЕЛІОС-80Е

Сучасний і ефективний опалювальний прилад, що практично не вимагає витрат на обслуговування, призначений для опалення приміщень, обладнаних системами водяного опалення з природною чи примусовою циркуляцією теплоносія.

Керування роботою котла здійснюється автомати­кою безпеки виробництва фірми HONEYWELL, яка підтримує постійну температуру теплоносія в діапазоні від 50°С до 90 °С. Використання автоматики цієї фірми гарантує безпечну та безперебійну роботу котла. Зручна панель управління забезпечує простоту користування котлом: вмикання та вимикання котла здійснюється натисканням однієї кнопки, встановлення необхідної температури регулюється рукояткою терморегулятора, фактичну температуру теплоносія показує покажчик температури, а про будь-яке аварійне відключення повідомить індикатор аварійної ситуації кнопка «ски­дання».

При розробці панелі управління котла передбачено можливість підключення циркуляційного насоса потужністю до 1 кВт, а також підключення квартирного або вуличного регулятора температури, що значно спрощує утримання комфортних умов у приміщенні при погодних змінах.

В газопальниковому пристрої котла використо­вуються пальники з нержавіючої сталі, виробництва Угорщини, що забезпечує довговічність нормального функціонування приладу.
Завдяки використанню при виготовленні теплообмінника котла жаротрубного пучка, виконаного з котельних безшовних труб, забезпечується довговічна і високопродуктивна робота виробу.
Дверцята знизу котла дозволяють без перешкод дістатися до газопальникового пристрою для спостереження розпалу чи горіння, або для ремонту. Особлива увага розробниками котла приділена безпеці роботи приладу. Захисне відключення котла спрацьовує при зникненні тяги, газу, перегріву води, зникненні електроенергії. В перших трьох випадках, після усунення причин аварій, для відновлення роботи котла достатньо натиснути кнопку «скидання», а при відновленні електропостачання котел запрацює автоматично. Циліндрична форма корпусу котла дозволяє йому працювати в системах опалення з тиском води до 0,4 МПа.

Котли «ГЕЛІОС- 80/1ООБ) рекомендуються для оснащення міні котелень.
Фірма «Промгазтехнологія» пропонує проектування і монтування міні котелень потужністю від 100 до 1200 кВт.

Інноваційний дизайн котла надасть сучасного вигляду вашій котельні.

Технічна характеристика.
  Найменування параметру

Норма

Вид палива - природний газ низького тиску. Па
1274
Номінальна теплова потужність, кВт.
80
ККД, %
90
Номінальна витрата газу, м3/год.
9,5±0,9
Максимальна температура теплоносія, °С
95
Електрична потужність, Вт. не більше
50
Характеристика електроживлення (напруга/частота), В/Гц.
220+10% / 50-15%
Площа опалюваного приміщення, м
до 900
Габаритні розміри, мм: висота /ширина /глибина
1420*920*1045
Маса, кг
450