Модульні мінікотельні "БТКУ"

Мінікотельна

 

           Блочні транспортабельні котельні установки ( БТКУ) – універсальне обладнання ,  зроблене для забезпечення теплом та гарячою водою ( при необхідності) як житлових так і об’єктів промисловості  та соціальної сфери ( школи, дитячі садки, лікарні і т. д.). Блочні транспортабельні котельні установки ( БТКУ) працюють на газовому та твердому паливі продуктивністю від 100 кВт до 1,2 МВт.

 БТКУ мають невеликі розміри  і прості в монтажі,  можуть виготовлятись для розміщення  як на землі так і на даху  будівель.

 До  переваг БТКУ  відносяться:

-         повна заводська готовність  та простота підключення на об’єкті до систем опалення та гарячого водопостачання;

-         відсутність затрат на капітальне будівництво приміщення котельні;

-          спрощує та здешевлює проектні роботи , так як має ТУ;

-          має можливість  блочної зборки , що дозволяє випускати  котельні більшої потужності;

-         можливість демонтажу  БТКУ та використання її на іншому об’єкті;

-         може працювати без постійно присутнього персоналу;

-          можливість комплектації  БТКУ котлами  власного виробництва ( «Гелі ос 50Е», «Гелі ос 100е», КС-Т-50, КС-Т-100) та котлами   інших виробників ( за вибором  замовника);

-         БТКУ, що працюють на газовому паливі,  повністю автоматизовані;

-          помірна ціна, яка є  найнижчою в Україні.

       ТОВ «Фірма «Промгазтехнологія» пропонує роботи по  впровадженню  БТКУ під ключ , а також виконує пусконалагоджувальні роботи та еколого-теплотехнічне випробування, сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Дочірні категорії

  • Блочні транспортабельні котельні установки з газовими котлами

      Модульні котельні (надалі БТКУ) призначені для теплопостачання виробничих, житлових та громадських будівель. Виготовляються у блок-боксах  з габаритними розмірами, які дозволяють транспортувати їх автомобільним транспортом. Комплектуються котлами опалювальними водогрійними „Геліос-100Е”,  „Геліос-80Е”,  „Геліос-50Е”, „Івас-35”  виробництва ТОВ „Фірми ”Промгазтехнологія”.