ГАЗ

Дочірні категорії

 • Модульні мінікотельні "БТКУ"

  Модульні мінікотельні

             Блочні транспортабельні котельні установки ( БТКУ) – універсальне обладнання ,  зроблене для забезпечення теплом та гарячою водою ( при необхідності) як житлових так і об’єктів промисловості  та соціальної сфери ( школи, дитячі садки, лікарні і т. д.). Блочні транспортабельні котельні установки ( БТКУ) працюють на газовому та твердому паливі продуктивністю від 100 кВт до 1,2 МВт.

   БТКУ мають невеликі розміри  і прості в монтажі,  можуть виготовлятись для розміщення  як на землі так і на даху  будівель.

   До  переваг БТКУ  відносяться:

  -         повна заводська готовність  та простота підключення на об’єкті до систем опалення та гарячого водопостачання;

  -         відсутність затрат на капітальне будівництво приміщення котельні;

  -          спрощує та здешевлює проектні роботи , так як має ТУ;

  -          має можливість  блочної зборки , що дозволяє випускати  котельні більшої потужності;

  -         можливість демонтажу  БТКУ та використання її на іншому об’єкті;

  -         може працювати без постійно присутнього персоналу;

  -          можливість комплектації  БТКУ котлами  власного виробництва ( «Гелі ос 50Е», «Гелі ос 100е», КС-Т-50, КС-Т-100) та котлами   інших виробників ( за вибором  замовника);

  -         БТКУ, що працюють на газовому паливі,  повністю автоматизовані;

  -          помірна ціна, яка є  найнижчою в Україні.

         ТОВ «Фірма «Промгазтехнологія» пропонує роботи по  впровадженню  БТКУ під ключ , а також виконує пусконалагоджувальні роботи та еколого-теплотехнічне випробування, сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

   
   
  • Блочні транспортабельні котельні установки з газовими котлами

     Модульні котельні (надалі БТКУ) призначені для теплопостачання виробничих, житлових та громадських будівель. Виготовляються у блок-боксах  з габаритними розмірами, які дозволяють транспортувати їх автомобільним транспортом. Комплектуються котлами опалювальними водогрійними „Геліос-100Е”,  „Геліос-80Е”,  „Геліос-50Е”, „Івас-35”  виробництва ТОВ „Фірми ”Промгазтехнологія”. 

 • Котли газові "ГЕЛІОС"

  По своїм функціональним параметрам є кращими в Україні серед сталевих, і не в останню чергу завдяки тому, що застосовані клапани VK4100C з контролером розпалу і безпеки виробництва фірми "HONEYWELL" (США). 

  • Котел опалювальний водогрійний "ГЕЛІОС"-80Е

   ГЕЛІОС-80Е

   Сучасний і ефективний опалювальний прилад, що практично не вимагає витрат на обслуговування, призначений для опалення приміщень, обладнаних системами водяного опалення з природною чи примусовою циркуляцією теплоносія.

  • Котел опалювальний водогрійний "ГЕЛІОС"-100Е

   ГЕЛІОС-100Е

   Сучасний і ефективний опалювальний газовий прилад, що практично не вимагає витрат на обслуговування, призначений для опалення приміщень, обладнаних системами водяного опалення з природною чи примусовою циркуляцією теплоносія.